Daikin nikdy nebol dostupnejší – štýlová nástenná klimatizácia FTXB-C

Nový split klimatizačný systém Daikin FTXB-C ponúka elegantné riešenie pre domácu klimatizáciu. Kombinuje najmodernejšiu technológiu a výborný vzhľad, aby ponúkol nízkoenergetický komfort za prístupnú cenu (odporúčaná cena 2 kW jednotky je len 509 EUR bez DPH).

Split systém FTXB-C, ktorý sme uviedli na trh túto jar, pozostáva z nástennej vnútornej jednotky pripojenej k vonkajšej jednotke s tepelným čerpadlom typu vzduch-vzduch, ktorá získava teplo na vykurovanie vášho domova v chladnom počasí, z vonkajšieho vzduchu a pri chladení zase otočí tento proces a získava teplo z vnútorného vzduchu.

Štýlová a účinná

Mimoriadne tichá nástenná vnútorná jednotka s plochým čistým predným panelom ponúka esteticky diskrétne riešenie, ktoré ľahko splynie s ľubovoľnou výbavou interiéru. Vertikálny automatický pohyb výfukových lamiel zaisťuje rovnomernú distribúciu vzduchu po miestnosti bez vytvárania chladných miest a zakaždým tiež maximálny komfort.

Pomáha Vám vytvoriť zdravé domáce prostredie

Výkonný titánový filter jednotky FTXB-C vyčistí vzduch, zneškodní škodlivé baktérie, vírusy a alergény a zachytáva čiastočky prachu zo vzduchu, aby udržal jeho čistotu, kým neutralizuje nepríjemné pachy, vrátane cigaretového dymu a pachu domácich zvierat, čím sa zaručí stály prívod čistého vzduchu.

Inteligentné ovládanie

Klimatizačný systém FTXB-C sa dodáva kompletne s infračerveným diaľkovým ovládačom s jednoduchým ovládaním, ktorý v sebe skrýva sofistikované funkcie umožňujúce mať plnú kontrolu nad systémom. Turbo režim umožňuje rýchle zohriatie alebo ochladenie miestnosti pre dosiahnutie maximálneho komfortu, kým zabudované funkcie komfortu a vertikálneho pohybu výfukových lamiel poskytujú rovnomernú distribúciu vzduchu s inteligentnou reguláciou prietoku, aby sa predišlo studenému prievanu. Časovač umožňuje naprogramovať jednotku na spustenie a zastavenie, aby sa vyhovelo Vašim individuálnym preferenciám a životnému štýlu.

Nový systém Daikin FTXB-C, s tým najnovším od spoločnosti Daikin, ponúka výborne navrhnutý klimatizačný systém s veľmi priaznivou cenou a poskytuje energeticky účinné chladenie za cenu vyprania jednej várky prádla*

*spotreba energie klimatizačnej jednotky, ktorá je v prevádzke 2 hodiny pri porovnaní príkonu bežného cyklu prania a sušenia (práčka triedy A+++ a sušička triedy A+++) s 2,5 kW jednotkou pri chladení.

Comments are closed.