AR5000 nástenná klimatizácia s funkciou Fast Cooling, 2,5 kW

Ochladzuje rýchlejšie, ďalej a širšie

AR09HSFNCWKNZE-35-0

Klimatizácia Samsung bola od základov navrhnutá tak, aby bola výnimočne účinná. Jej jedinečný trojuholníkový dizajn má širší prívod vzduchu, vďaka čomu môže klimatizácia nasávať viac vzduchu. Väčšia šírka a uhol jej výstupu vzduchu, viac lopatiek v tvare písmena V a väčší ventilátor zasa zabezpečujú, že vzduch sa ochladzuje a vyháňa rýchlejšie, ďalej a v širšom priestore*. Čerstvý chladný vzduch sa tak dostane do každého kúta miestnosti. * Testované na modeli AR09HSFSBWK. V porovnaní s bežným modelom Samsung AQV09TWS.

Pracuje inteligentne, aby šetrila energiu

AR09HSFNCWKNZE-90-0

Odstrániť prezentačný obrázok

Klimatizácia Samsung je vybavená energeticky úsporným digitálnym prevodníkom, vďaka ktorému dosahuje hodnotenie energetickej účinnosti 10,1. Požadovanú teplotu dokáže zachovať bez častého vypínania a zapínania, vďaka čomu má nižšiu spotrebu energie. Digitálny prevodník vám pomáha dlhšie zostať v príjemnom prostredí a zároveň zabezpečuje minimálnu spotrebu energie*. * Testované na modeli AR09HSSDAWK/EU. V porovnaní s bežným modelom Samsung AQ09TSB.

Najskôr vás rýchlo ochladí a potom navodí pocit pohody

AR09HSFNCWKNZE-92-0

Klimatizácia Samsung začína vzduch rýchlo ochladzovať pomocou svojho výkonného režimu Fast Cool, vďaka čomu sa miestnosť okamžite naplní chladným vzduchom. Následne automaticky prepne na režim Comfort Cool, ktorý udržiava požadovanú teplotu. Nebudete tak mať pocit chladu a nebudete musieť manuálne prepínať nastavenia ani zapínať či vypínať klimatizáciu.

Šetrite energiu, aj keď ste sami

AR09HSFNCWKNZE-97-0

Režim jedného používateľa klimatizácie Samsung využíva menšiu kapacitu kompresora a znižuje spotrebu energie*, zároveň však stále vytvára chladné a príjemné prostredie. Môžete ju tak používať, aj keď ste v miestnosti len vy – dokonca aj počas horúceho dňa – a bez obáv o výšku faktúry za elektrinu. * Testované na modeli AR09FSSSCWK/SA. Založené na akumulovanej spotrebe energie pri používaní normálneho režimu v porovnaní s režimom jedného používateľa.

Odstraňuje vírusy

AR09HSFNCWKNZE-12-0

Systém Virus Doctor a filter Easy Filter odstraňujú prach, nebezpečné znečisťujúce látky a alergény, ako aj baktérie a vírusy (vrátane chrípkového vírusu A a koronavírusov*), a to najskôr pomocou filtra a potom systémom Virus Doctor. Vzduch, ktorý dýchate, je tak stále čistý a zdravý. * Testované v stredisku Kitasato Environmental Science Center (Japonsko) a na univerzite Yonsei (Kórea) – testovacie laboratórium v Kórei (FITI / KEMTI) a v Japonsku (ITEA). Účinné proti 4 vírusom vrátane podtypu H1N1 a určitým baktériám. Údaje boli namerané v špecifických testovacích podmienkach a môžu sa líšiť v závislosti od vlastností prostredia.

Stabilný a dlhotrvajúci výkon

AR09HSFNCWKNZE-93-0

Klimatizácia Samsung vás nesklame ani v tých najnáročnejších prostrediach. Jej technológia Triple Protector Plus, ktorá nepoužíva samostatný stabilizátor napätia, zabraňuje preťaženiu kompresora a riadiacej jednotky v prípade prepätia a kolísavého elektrického prúdu. Klimatizácia má tiež nehrdzavejúcu povrchovú úpravu, ktorá zabraňuje hrdzaveniu kondenzátora a skrinky. Zväčšený kondenzátor a optimalizované prúdenie chladiaceho prostriedku zasa znamenajú, že klimatizácia zvládne aj extrémne vysoké teploty (až do 58°C)*. * Testované na modeli AR09HPSDDWK/SG. V porovnaní s bežným modelom Samsung AR09HPSDFAP/RC.

Jednoduché vybratie a čistenie

AR09HSFNCWKNZE-39-0

Na rozdiel od bežných filtrov, ktoré sú často ťažko dostupné, sa filter Easy Filter klimatizácie Samsung nachádza na vonkajšej hornej časti zariadenia. Môžete ho tak jednoducho vybrať, vyčistiť a vložiť späť – bez toho, aby ste museli otvárať kryt alebo sa naťahovať za filtrom. Antibakteriálny povrch filtra okrem toho filtruje prach, nebezpečné znečisťujúce látky alergény.* * Testované v testovacom laboratóriu v Kórei (FITI / KEMTI) a v Japonsku (ITEA). Údaje boli namerané v špecifických testovacích podmienkach a môžu sa líšiť v závislosti od vlastností prostredia.

Jednoduché riešenie problémov

AR09HSFNCWKNZE-86-0

Klimatizácia Samsung obsahuje automatický systém sledovania chýb Smart Check. Tento systém rozpoznáva a diagnostikuje problémy v ich počiatočnej fáze a poskytuje jednoduché a rýchle riešenia prostredníctvom aplikácie pre smartfóny*. Nemusíte tak strácať čas hľadaním návodu a ušetríte náklady a komplikácie spojené so zbytočným volaním servisného technika** – a potenciálne vysokými účtami za opravu. * K dispozícii v telefónoch iPhone a zariadeniach so systémom Android. ** Táto funkcia pracuje len v určitom režime chýb a nie je náhradou pravidelných servisných prehliadok.
AR09HSFNCWKNZE-91776-0

Dokonalá inštalácia je zaručená

Smart Installation je autodiagnostická funkcia, ktorá zabezpečí, že servisný technik dokonale nainštaluje vašu klimatizáciu Samsung. Automaticky zisťuje chyby inštalácie, ktoré môžu spôsobovať problémy pri používaní klimatizácie, vrátane neefektívnej komunikácie s vonkajšou jednotkou, problémov s celistvosťou vzduchového potrubia a nedostatočného prietoku chladiaceho prostriedku.

Inteligentne praktická

S klimatizáciou Samsung si môžete pokojne vychutnávať vedomie, že je dokonale nainštalovaná, že ju môžete pohodlne ovládať na diaľku a že vyriešite každý problém. Funkcia Smart Installation zisťuje najčastejšie problémy a kontroluje, či je klimatizácia správne nainštalovaná. Keď si do svojho smartfónu nainštalujete príslušnú aplikáciu, funkcia Smart Wi-Fi vám umožní z ľubovoľného miesta monitorovať a meniť nastavenia ovplyvňujúce spotrebu, zatiaľ čo pomocou funkcie Smart Check môžete diagnostikovať chyby a okamžite požiadať o servisný zásah.

Comments are closed.