O nás

Pár slov o nás

Firma M.F. TEAM spol. s r. o. vznikla v roku 1991. Od svojho vzniku vykonáva projekciu, dodávku, montáž a servis klim. zariadení

V dodávke klimatizačných zariadení spoločnosť zastupuje na Slovensku japonskú firmu DAIKIN a SAMSUNG. Obe značky predstavujú záruku maximálnej kvality a inovácie, čím spoluvytvárajú svetový trend na trhu s klimatizačnými zariadeniami. Hlavnými prednosťami sú široká variabilita a vysoká kvalita. Tieto zariadenia sú ideálnym riešením tam, kde je nemožné alebo obtiažne vykonávať rozsiahle stavebné úpravy. Know how zariadení Daikin a SAMSUNG umožnujú vykonávať montáž i za plného chodu prevádzok (kancelárií, predajní, expozitúr atď.). Stavebnicový systém umožnuje podľa potreby a financií rozširovať klimatizáciu bez potreby prerušenia chodu stávajúcej.

Zariadenia firmy UNIFLAIR sú určené pre výpočtové miestnosti, serverovne, zosilovačky mobilných operátorov a na miesta, kde je požiadavka udržiavat po celý rok stálu teplotu a vlhkosť. Doplnením sortimentu je predaj distribučných prvkov nemeckej firmy TROX a komponentov chladiacich okruhov firmy SCHIESSL.

Firma M.F. TEAM spol. s r.o. realizuje finálne dodávky, od projektu až po záručný a pozáručný servis.  O kvalite poskytovaných služieb svedčí aj získanie Certifikátu kvality ISO 9001:2000 v septembri 2004. V roku 2009 sme zaviedli systém enviromentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001 ako aj systém riadenia a ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci podľa normy OHSAS 18001.

Výhody s nami

  • Firma s tradíciou a zázemímNaša firma je na Slovenskom trhu už od roku 1991, čo žaručuje naozaj vysokú mieru odbornosti a spoľahlivosti v odbore.
  • Tím spoľahlivých odborníkovNáš tím projektantov, inštalatérov a servisných pracovníkov je pravidelne školený priamo u výrobcou klim. zariadení.
  • Kompletný servisNaša firma Vám ponúka kompletný servis a poradenstvo v oblasti klimatizácií. Zaoberáme sa inštaláciou malých bytových zariadení, ako aj veľkými inštaláciami v admin. budovách a výpočtových centrách.
  • Spoľahlivý servisný partnerNašou devízou je spoľahlivý a rýchly servis. V prípade zmluvných servisných partnerov sme schopní nastúpiť na miesto riešenia poruchy do 24H od oznámenia.

História firmy

pic_1

Naša firma je od svojho vzniku (1991) jedným z lídrov na Slovenskom trhu klimatizácií.

Snažíme sa Vám v každom projekte a v každej inštalácii dodať tú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Opierame sa pritom o naše dlhoročné skúsenosti a stabilné firemné zázemie. Preferujeme inštaláciu popredných klimatizačných zariadení Daikin a Samsung. Avšak v prípade Vašich požiadaviek sme schopní inštalovať aj iné zariadenia.

V oblasti chladenia výpočtových budov, miestností a serverovní využívame zariadenia výrobcu presnej klimatizácie značky Uniflair. Aj v tejto oblasti máme za sebou niekoľko významných projektov.